• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
+38 (067) 569 80 53

Nordflam бренд

КАМІННІ ТОПКИ NORDFLAM
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ
Камінні топки і печі марки NORDflam - це широка гама високоякісного опалювального обладнання, що відрізняється сучасним дизайном, інноваційної функціональністю і довговічністю, чудово доповнює внутрішній інтер'єр будинку, що створює теплу, приємну атмосферу домашнього вогнища. Всі вироби марки NORDflam виготовлені з високоякісних матеріалів з застосуванням сучасних виробничих технологій.
На вироби NORDflam надається 5 - 7-річна гарантія. Асортимент продукції NORDflam постійно розширюється новими моделями камінних топок і печей, щоб задовольнити вимоги всіх Клієнтів і йти в ногу з сучасними напрямками в опалювальній галузі. Марка виробів NORDflam - це основна лінія виробів компанії EKKOM Sp. z o.o., одного з провідних виробників і постачальників камінних топок, печей і камінних приналежностей на польському та міжнародному ринку.
Марка виробів Nordflam – це основна лінія виробів компанії EKKOM Sp. Z.o.o. одного з провідних виробників та постачальників камінних топок, печей та камінних аксесуарів на Польському та міжнародному ринку.
Придбавши продукцію ТМ Nordflam, Ви можете бути впевнені у тому, що придбана продукція має усі відповідні міжнародні сертифікати якості та гарантують використання строгих міжнародних стандартів якості.
Сертифікати були отримані завдяки безперервним дослідженням, процесам контроля, а також вдосконалення, які втілювались нашим технологічним відділом. Це дає гарантію надійності та безпеки нашої продукції, а це означає, що ТМ Nordflam – високоякісна продукція, відповідаючи строгим нормам якості, продуктивної та емісійної можливості.
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно