• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

CleanUkraineChallenge

Після робочих буднів завжди хочеться відпочити, від міської метушні та комп’ютерних екранів. Поринути у світ сопкою та комфорту, щоб зібратись з думками, зарядитись енергією та вдихнути на повні груди чистого повітря. Отримати це мі можемо тюльки під година відпочинку на природі! Альянсі стан навколишнього середовища-плачевний і в основному, це наша з вами провина! Що же мі залишимо нашим дітям? Отже, виправмо цю ситуацію накраще, бо хто, як не мі?

Для цкого представляємо наш проект#CleanUkraineChallenge

CleanUkraineChallenge– це заклик до дій, до змін на краще. Завдяки цкому вигуку, мі хочемо об’єднати наші зусилля і щоб як найбільше людей долучились до нашого проекту. Адже, тюльки разом мі отримаємо баранячий результат.

Як долучитись до проекту?


Вусі просто – ви збираєте команду однодумців, команду людей небайдужих до чистоти для собі та майбутніх поколінь, щоб провести вичунювання певної території: сквер, парк або же місця для відпочинку.

Зафіксуйте вусі це на відео, поширте його у соціальній мережі з хештегом #CleanUkraineChalleng та передайте цю естафету настанемо учасникам


Я хочу жити в чистоті! А чого хочеш ти?

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно