• Ваш список
  "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Поради від Єврокамін

 • 02 Квітень 2020 Як правильно підібрати газовий обігрівач

  Газові обігрівачі користуються достатньою популярністю,в якості як додаткового джерела опалення та основного. Така популярність обумовлена тим, що використання газу в однакових по потужності огрівочах, нижче за вартістю, ніж в електричних пристроях.

 • 24 Березень 2020 Як почистити чавунну піч

  Багато дров'яних печей зроблено повністю з товстого чавуну. У той час як цей матеріал ефективний для стримування вогню і забезпечення тепла в приміщенні, його також необхідно час від часу очищати.

 • 14 Лютий 2020 Електричний камін: переваги і недоліки

  Електричні каміни переважають на ринку, і все більше людей вибирають їх в порівнянні з традиційними камінами. Але чому електричні каміни стають популярними в якості побутового опалювального приладу?

 • 27 Січень 2020 Що потрібно знати, перш ніж встановлювати газовий камін

  Незалежно від того, чи хочете ви встановити новий газовий камін або замінити традиційний дров'яний камін сучасним лінійним каміном, це важливе рішення. Встановлення газового каміна потребує ретельного врахування вимог до вентиляції, ефективності експлуатації та естетики.

 • 04 Травень 2019 Камінні вклади. Якими вони бувають?

  Камін - одне з найпрекрасніших винаходів, придуманих людиною. Цей винахід не тільки обігріває будинок, але і наповнює простір довкола нього затишком і неповторною атмосферою комфорту. Ефективність та економність конструкції на всі сто відсотків залежить від особливостей камінного вкладу.

 • 30 Квітень 2019 Як не помилитись у виборі каміна на дрова?

  Різноманітність камінів може просто заплутати покупця. Вибирати камін потрібно не просто з урахуванням естетичних уподобань, особливо коли мова йде про опалення свого будинку.

 • 07 Серпень 2018 Основні принципи роботи електрокамінів

  Альтернативне паливо давно стало улюбленцем міських жителів. Завдяки електрокаміну ви можете насолоджуватися видом полум'я в своїй вітальні, не турбуючись про безпеку або інші проблеми.

 • 07 Серпень 2018 Як підібрати відповідний електрокамін?

  Психологи стверджують, що споглядання виду вогню заспокоює і приводить думки в порядок. Далеко не всі можуть дозволити собі встановити камін в будинку, особливо це стосується міських жителів. Який ж вихід з цієї ситуації?

 • 07 Серпень 2017 Переваги електрокамінів

  Камін у більшості людей асоціюється з затишком і домашнім теплом. Але, на жаль, далеко не всі мають можливість обзавестися цим досить дорогим і непростим пристроєм.

 • 07 Серпень 2017 Як вибрати якісний димар?

  При установці каміна або печі домовласники часто не замислюються про установку димаря, вважаючи це другорядним елементом. Але вони сильно помиляються, адже від якості і правильності монтажу залежить ваш комфорт

 • 07 Серпень 2017 Переваги стальних димоходів

  Димохід може бути виготовлений з різних матеріалів. Найпоширенішим є цегла, жароміцний бетон і метал. Існують обов'язкові вимоги до мінімальної товщини їхніх стінок.

 • 07 Серпень 2017 Основні вимоги по установці систем димарів

  Правильний монтаж системи димахіда – дуже важливий етап, адже від цього залежить як ефективність роботи опалювального агрегату, так і безпека домочадців. Тому установка повинна проводитися суворо.

 • 24 Липень 2017 Рекомендації по монтажу та використанню

  Камінні грати можна встановлювати, як на етапі будівництва каміна, так і після нього, коли конструкція вже готова. Варто враховувати, що в цій справі значиму роль відіграє правильний розрахунок.

 • 24 Липень 2017 Для чого потрібні вентиляційні грати?

  Камінні вентиляційні грати це не тільки елемент декору, але й пристосування, призначене для конвенції - природного нагріву повітря від сучасного каміна. Існує ще низка причин.

 • 24 Липень 2017 Як вибрати аксесуари для каміна?

  Багато хто мріє про те, що б мати камін в будинку, але не всі розуміють, як правильно за ним доглядати, і які аксесуари до печей для цього потрібні.

 1 2 3 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно