• Ваш список
  "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

11 Причин встановити газовий камін

Газові каміни є одним з найбільш універсальних опалювальних приладів у вашому домі. Вони не тільки забезпечують неперевершену теплоту, комфорт і атмосферу, але також можуть бути приголомшливою особливістю в вашому домі, допомагаючи зв'язати весь простір разом і додати реальну цінність вашого будинку в довгостроковій перспективі. Нижче наведено список з 11 основних причин, за якими вам варто подумати про оновлення вашого будинку та встановлення газового каміна.

 1. Атмосфера.

Тепло, затишок і атмосфера вогню - заворожує і заспокоює.

 1. Миттєве, контрольоване тепло.

Газові каміни забезпечують тепло натисканням кнопки. На відміну від інших типів камінів - газовий камін можна легко включити і швидко встановити на потрібну температуру. З сучасними термостатичними пультами дистанційного керування ви можете автоматично налаштовувати камін, щоб вам було тепло, де б ви не знаходилися!

 1. Додати цінність для будинку.

Реконструкція каміна забезпечить максимальну віддачу від інвестицій, при цьому клієнти окупають до 91% своїх інвестицій в остаточний продаж будинку. При додаванні камінів, як і з усіма побутовими приладами, до вашого будинку, дуже важливо вибрати якісні прилади, які додадуть вартість в довгостроковій перспективі.

 1. Економте гроші на опаленні.

Незалежно від того, додаєте ви газовий камін або вставляєте його в старий димохід кам'яної кладки, ви зможете заощадити ефективно обігріваючи будинок. Опалення каміном - це ідея про те, що ви можете відключити систему центрального опалення і обігрівати тільки ті області, де ви проводите більшу частину свого часу. Завдяки ефективному зонним опалення ви можете підтримувати середню температуру в усьому будинку або в окремих кімнатах.

 1. Координатор для кімнати / будинки.

Газові каміни чудово підходять для обрамлення кімнати і залучення уваги. Для невеликих приміщень традиційні газові каміни з оновленим фасадом, мантією і іншими елементами оздоблення можуть створити приголомшливий затишок в кімнаті, зв'язавши все простір разом.

 1. Безпека

Безпека сучасних газових камінів не має собі рівних. Каміни з прямим вентиляційним потоком газу використовують зовнішнє повітря для спалювання і випускають все викиди поза домом. Як частина герметичній системи, прямі вентиляційні каміни підтримують якість повітря в приміщенні і працюють безпечно в будь-яких погодних умовах, а також в сучасних герметичних будинках. Додавання сітчастих захисних екранів на традиційних і сучасних моделях газових камінів забезпечує безпеку дітей і домашніх тварин.

 1. Променисте тепло

Сучасний модельний ряд газових камінів і газових вставок безпечно працює без електрики. Природна вентиляція і пряма вентиляція працюють з використанням природних властивостей гарячого повітря, що піднімається для всмоктування нового повітря, для спалювання, що означає, що вони будуть продовжувати працювати безпечно і ефективно без будь-яких вентиляторів.

 1. Робота без зусиль

На відміну від дров'яного каміна, газові каміни вимагають мінімальних зусиль для роботи. Просто натисніть кнопку, щоб включити, і натисніть її знову, щоб вимкнути. Немає джерел, розколювання, рубки або транспортування деревини. Крім того, система буде підтримувати вашу кімнату при бажаної температурі без необхідності розпалювати вогонь.

 1. Чистота каміна

Газові каміни є повністю самодостатньою системою, яка не вимагає втручання або очищення для ефективної і дієвої роботи.

 1. Просте обслуговування

Газові каміни, як і всі побутові прилади, вимагають щорічного технічного обслуговування, щоб забезпечити їх безпечну і ефективну роботу. Пристрій потребує обслуговування від кваліфікованого фахівця, щоб забезпечити безпеку вашого приладу; однак інші основні завдання по обслуговуванню виконуються самостійно.

 1. Висока ефективність

Газові каміни - відмінний спосіб додати високоефективне тепло в ваш будинок. Газові каміни є високоефективними опалювальними приладами, які добре підходить для зонального опалення, і якщо застосовувати за призначенням ви повинні помітити економію на рахунках за комунальні послуги.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно