• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

5 порад: як правильно підібрати камін

5 порад: як правильно підібрати камін

# 1 Визначте мету покупки

Причини, чому ви вирішили купити камін:

  1. оновити зовнішній вигляд кімнати
  2. створити затишок в приміщенні
  3. обігрів приміщення
  4. заощадити на опаленні
  5. все вище перелічене

# 2 Визначтеся який тип каміна вам підходить

Камінні Вставки

Багато людей, які думають, що їм потрібен новий камін, насправді потребують камінної вставки. Вставки швидко встановлюються, і вони мають ряд переваг. У доповненні до опалення камінні топки покращують якість повітря в приміщенні, миттєво оновлюють зовнішній вигляд кімнати, і навіть можуть знизити витрати на опалення будинку.

Придбання нового каміна

Найкраще придбати новий камін, якщо ви будуєте новий будинок або встановлюєте камін там, де його ще немає. Технологія прямої вентиляції дозволяє легко встановити камін в будь-якій кімнаті вашого будинку. Сучасні моделі камінів дозволяють підібрати варіанти відповідно дизайну вашого приміщення.

Печі

Найбільшою популярністю користуються дров'яні, газові та пелетні печі. Якщо вам важливі максимальна ефективність і мінімальні витрати на технічне обслуговування, купуйте піч з товстими міцними петлями і регульованою дверною засувкою.

# 3 Оберіть паливо для каміна

Природний газ

Зупиняйте свій вибір на природному газі, якщо вам потрібен чистий, камін з термостатом, який можна миттєво налаштувати за допомогою пульта дистанційного керування.

Каміни на природному газі з керамічними пальниками, оглядовими вікнами з керамічного скла і воздуходувками з регульованою швидкістю розсіюють найбільшу кількість тепла.

Дерево

При стійкій заготівлі деревина є поновлюваним, вуглецево-нейтральним джерелом палива. Вибирайте дрова, якщо вам подобається потріскує звук і динамічна атмосфера справжнього дров'яного вогню, і у вас є місце для зберігання дров.

Пелети                                                         

Пелети - відмінний вибір, якщо ви бажаєте мати зручний газовий камін, але ви віддаєте перевагу вуглецево-нейтральному паливу. Пелети - це невеликі однорідні шматочки стисненого органічного матеріалу, які при спалюванні виділяють тепло і полум'я. При здійсненні покупок зверніть увагу, що деякі моделі камінів спалюють тільки древесні пелети, в той час як інші, можуть спалювати пелети з дерева, кори, тирси, кукурудзи, пшениці або ячменю.

Вибір більш якісних гранул зменшить обсяг технічного обслуговування, який буде потрібно вашій печі для гранул або вкладиша для гранул, і зменшить пил при додаванні гранул в бункер.

Електрика

Електричні каміни створюють атмосферу, але є досить неефективними обігрівачами. Якщо ви хочете, що б ваш камін випромінював тепло, краще зупиниться на інших варіантах. Все повертається до ради № 1, яка основна мета каміна?

# 4 Проведіть кілька вимірів

Встановлення неправильного великого каміна в маленьку кімнату може викликати неприємні відчуття тепла, а установка невеликого каміна в більшу кімнату – що не прогріє її повністю.

# 5 Де купити камін:

Офіційні дилери камінів ✔ ТАК

Найкраще місце для покупки каміна - у офіційного дилера, такого як - Еврокамін. Камін - це опалювальний прилад, і його ефективність і безпеку залежать від правильної установки. Офіційний дилер каміна встановить ваш камін або буде працювати з ліцензованим підрядником, який встановить ваш камін, щоб забезпечити його правильну роботу. Купівля каміна через Інтернет і самостійний монтаж становлять значний ризик і, як правило, не рекомендуються. Тому, при покупці каміна онлайн, зверніться за монтажем до професіоналів.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно