• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Що потрібно знати, перш ніж встановлювати газовий камін

Мало речей затишніше, ніж теплі вуглинки тріскучого каміна. Незалежно від того, чи хочете ви встановити новий газовий камін або замінити традиційний дров'яний камін сучасним лінійним каміном, це важливе рішення. Встановлення газового каміна потребує ретельного врахування вимог до вентиляції, ефективності експлуатації та естетики.

Місцезнаходження газової колонки

Поміркуйте, де ви встановите газовий камін, оскільки це визначить найбільш підходящий стиль для вашого будинку або квартири. Якщо у вас є діючий кам'яний мур, погляньте на вставки камінів, оскільки вони дозволяють просто помістити новий камін в існуючий простір.

Якщо ви вбудовуєте новий камін у зовнішню стіну, обмежте свій пошук лінійними камінами, що вбудовуються. Вони найкраще підходять для будинків без існуючого димоходу чи каміна.

Що потрібно знати, перш ніж встановлювати газовий камін

Вентиляція

Далі зверніть увагу на механізм вентиляції, який може підтримувати ваш будинок. Вентильовані каміни викидають дим назовні і пропускають всередину свіже повітря з вулиці. Вентиляція побічних продуктів на відкритому повітрі, цей тип каміна виключає ризик отруєння газом.

Каміни без вентиляції можуть бути підходящою альтернативою, якщо у вас немає зовнішньої стіни, через яку можна вентилювати побічний продукт каміна. З іншого боку, каміни без вентиляції можуть викидати шкідливі гази в приміщенні, що може становити небезпеку для здоров'я та безпеки.

Якщо вентиляція через зовнішню стіну неможлива, попросіть свого підрядника про встановлення системи вентиляції циліндрів. Відведення вентиляції через димохід може зайняти простір, що потрібно враховувати.

Потужність нагріву

Нагрівальна здатність відноситься до кількості газу, який камін використовує для отримання певної кількості тепла порівняно з кількістю спожитого тепла, який виробляє камін.

Что нужно знать, прежде чем устанавливать газовый камин

Оцінюючи потужність опалення газового каміна, враховуйте вихідну потужність, яка є загальною кількістю споживаного тепла, яке виробляє прилад.

Кількість тепла яка вам потрібна, буде залежати від кількох факторів. Наприклад, якщо ви хочете, щоб камін був переважно в естетичних цілях, може бути доречним газовий камін з меншою нагрівальною здатністю. З іншого боку, вам може знадобитися більший вихід опалення, якщо ви хочете використовувати камін насамперед для обігріву приміщень.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно