• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Електричний камін: переваги і недоліки

Електричні каміни переважають на ринку, і все більше людей вибирають їх в порівнянні з традиційними камінами. Але чому електричні каміни стають популярними в якості побутового опалювального приладу?

Хоча електричний камін має більше переваг, він також має деякі недоліки. Отже, в цій статті ми збираємося обговорити всі плюси і мінуси електричного каміна.

Плюси електричного каміна

Декоративні переваги електричного каміна

Елегантний дизайн. Всі моделі електричних камінів, пропоновані сьогодні, мають різний, але унікальний дизайн, кольори і матеріали. Кожен камін буде чудово поєднуватися з декором будинку. Все, що вам потрібно зробити, як користувачу, це вибрати той, який відповідає декору вашого будинку.

Економить місце. Розміщення електричного каміна в будинку або квартирі не так вже й складно. Тому що це не займає надто багато місця. Ви можете розмістити його окремо або розмістити настінний камін в будь-якому місці, не стикаючись з величезними проблемами.

Простота установки. Ви можете встановити електричний камін самостійно. Вам не потрібно наймати професіонала для монтажу електричного каміна. Якщо ви купуєте автономний електричний камін, вам навіть не потрібно його збирати або встановлювати. Все що необхідно зробити, це встановити електричний камін в підходяще місце і підключити шнур живлення, і він почне опалення вашого будинку.

Переваги електричного каміна

У деяких моделях сучасних електричних камінів є додаткові полиці для зберігання або підставка під телевізор.

Переконайтеся, що ви вибрали розмір, який буде зручно вписуватися в вашу вітальню без зменшення необхідного простору для руху.

Довгий термін служби. Що відрізняє електричні каміни від традиційних, так це їх довговічність. Електричний камін більш довговічний, оскільки не вимагає ніякого палива, такого як газ або дрова. Таким чином, у нього немає камери згоряння, як у традиційного каміна. Тому текстура каміна назавжди залишиться зовсім новою. Крім того, зовнішній корпус каміна покритий антикорозійною фарбою і матеріалами. Таким чином, у вас гарантовано буде свіжий і новий вид каміна протягом тривалого часу.

Не потрібно димар або газопровід. Електричні каміни досить універсальні і можуть бути встановлені в будь-якому місці. Це можливо, тому що вони живляться від електрики, тому вам не знадобиться димохід або газопровід, щоб позбутися від продуктів горіння, таких як газ.

Легко контролювати. Велика частина електричного каміна поставляється з дистанційним управлінням. Ви можете контролювати роботу електричного каміна за допомогою пульта дистанційного керування. Ви також можете керувати ним вручну. Якщо ви будете слідувати інструкціям для користувачів, ви не зіткнетеся з якими-небудь труднощами при його експлуатації та управлінні.

Переваги опалення приміщення електричним каміном

Раціональне опалення. У зв'язку з тим, що електричний камін розсіює тепло безпосередньо без використання димоходу, ця функція гарантує, що тепло не буде втрачено, а все тепло буде розсіюватися в приміщенні.

Просте управління теплом. З електричним каміном у вас є повний контроль над теплом. Пристрої оснащені термостатом, і тому все, що вам потрібно, це встановити необхідну температуру обігріву. Завдяки ефективному управлінню електричні каміни забезпечують чудове опалення в будинку навіть краще, ніж традиційний камін.

Безпечний при експлуатації. Одна з причин, по якій більшість людей не хочуть тримати газові або дров'яні каміни в своєму будинку, тому що вони виробляють залишкові токсичні гази, такі як диоксид вуглецю і монооксид вуглецю. Ці залишкові гази відомі як смертельний газ, і вони також дуже шкідливі для навколишнього середовища. Але коли справа доходить до електричного каміна, ваша сім'я повністю в безпеці, оскільки з пристрою не виділяється газ. Якщо у вас є член сім'ї, у якого проблеми з диханням (астма, алергія і т.д.), цей камін стане для них найкращим вибором. Крім того, ви можете доторкнутися до електричного каміну, поки він передає тепло. Таким чином, це забезпечує безпеку для сім'ї з маленькими дітьми.

Чим краще електричний камін

Електричне перетворення. Електрика перетворюється в тепло приблизно на 99 відсотків. Таким чином, ви гарантовано отримаєте достатній ефект опалення у вашому будинку в будь-який час.

Простота обслуговування. Через те, що електричні каміни не схильні до дії горіння, їх легко обслуговувати, так як вам не потрібно турбуватися про їх забруднення та очищення від сажі. Все, що вам потрібно зробити, це замінити лампочку, що може бути зроблено через два-три роки.

Роздрібна вартість електричного каміна є відносно низькою в порівнянні з іншими камінами, плюс ви не будете нести великі витрати в майбутньому на технічне обслуговування.

Мінуси електричного каміна

Перед придбанням електричного каміна ознайомтеся з недоліками.

Електричні каміни не можуть працювати без електрики. Якщо стануться перебої в подачі електроенергії, камін залишиться бездіяльним. Таким чином, або ви повинні купити альтернативне джерело опалення, або вам потрібне резервне джерело живлення.

Електричні каміни для дому

Хоча електричні каміни досить прості в установці навіть без електрика, є такі моделі, яким знадобиться більше однієї людини, щоб встановити пристрій.

Пристрій являє величезну небезпеку в разі, коли воно використовується з іншими приладами, оскільки вони мають тенденцію споживати максимальну потужність. Тому при використанні разом з іншими приладами це призводить до перевантаження силового кабелю і може призвести до вибуху. З метою безпеки вам може знадобитися виконати іншу проводку в будинку, щоб уникнути виникнення цієї аварії.

Хоча електричні каміни мають кілька недоліків у своїй функціональності, ми не можемо ігнорувати той факт, що їх переваги усувають недоліки. Вони безпечні для будинку з тваринами і дітьми, оскільки вони не виділяють токсичних газів. Більш того, вони прості в управлінні і обслуговуванні. 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно