• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Як почистити чавунну піч

Как почистить чугунную печь

Багато дров'яних печей зроблено повністю з товстого чавуну. У той час як цей матеріал ефективний для стримування вогню і забезпечення тепла в приміщенні, його також необхідно час від часу очищати. Попіл в чавунній печі накопичуватиметься в топці після кожного використання, а внутрішня частина може покриватися залишками попелу і диму. Ви можете почистити піч, регулярно чистячи топку і використовувати дротяну щітку і наждачний папір для чищення печі зовні.

Очищення зсередини печі

Покладіть стару газету на підлогу перед піччю. Зробіть це як захисний засіб, перш ніж починати викопувати попіл з печі, газета зробить прибирання набагато простіше. Відкрийте повітряну заслінку, щоб застряглий попіл впав в топку.

Повітряний демпфер буде маленькою ручкою на передній частині чавунної печі, яку ви повинні потягнути назовні, щоб відкрити. Якщо плита все ще тепла, використовуйте шматок зачепленого металу, щоб відкрити повітряну заслінку.

Вичистіть попіл з топки. Відкрийте скляні дверцята в передній частині чавунної печі і використовуючи металеву лопату, викопайте залишки попелу всередині печі. Помістіть лопати попелу в відро.

Перш ніж почати викопувати попіл, переконайтеся, що вогонь повністю згас, і в ньому немає живого вугілля. Якщо ще є жар, почекайте, поки вони охолонуть, і погасіть, перш ніж перелопачувати їх.

Накрийте попільничку. Після того, як ви закінчили згрібати попіл з топки, встановіть кришку назад на попільничку. Встановіть банку на негорючій поверхні, наприклад, на цеглу або плитку. Важливо, щоб попіл міг відстоятися не менше 48 годин, перш ніж утилізувати, якщо в золі все ще є живі вугілля.

Важливо тримати банку закритою, так як легкий вітерець може підняти попіл і кіптява з банки.

Якщо на вулиці вітряно, почекайте, поки вітер стихне, перш ніж викинути попіл. Сплячі вугілля можуть знову спалахнути при сильному вітрі.

Очищення зовнішньої частини печі

Зіскобліть іржу за допомогою дротяної щітки. Залежно від того, скільки років печі і скільки іржі і бруду накопичилося на її зовнішній поверхні, це може зажадати серйозного очищення. Зосередьтеся на застосуванні дротяної щітки до верхньої частини чавунної печі і в інших місцях, де видно іржа.

Іржа особливо вірогідна, якщо ви поклали метал на верхню частину чавунної печі. Люди часто залишають чайники зверху або використовують тепло печі, щоб приготувати їжу або підняти тісто. Таке використання буде сприяти утворенню іржі і бруду на плиті.

Нанесіть наждачний папір на поверхню печі. Після того, як ви видалили більшу частину іржі і накопичилася бруду за допомогою дротяної щітки, ви можете використовувати наждачний папір, щоб видалити залишилася іржу і взагалі очистити зовнішню поверхню чавунної печі. Почніть з крупнозернистою наждачного паперу. Потім перейдіть до більш дрібнозернистим наждачним папером.

Відшліфуйте всю зовнішню поверхню чавунної печі. Це видалить будь-які позначки або подряпини, зроблені дротяною щіткою або наждачним папером грубого зерна.

Протріть піч сумішшю для очищення. Після того, як ви закінчили шліфувати піч, ви можете видалити залишки попелу або бруду із зовнішнього поверхні, використовуючи розчин для очищення. Розпорошите розчин на поверхню чавунної печі і протріть його чистою ганчіркою. Дайте печі висохнути, перш ніж запалити її.

Щоб приготувати розчин для очищення, знайдіть порожню пляшку з розпилювачем, і змішайте в двох частинах воду з частиною оцту, потім додайте невелику кількість мила для миття посуду. Струсіть балончик з розпилювачем, і очищуючий розчин буде готовий до використання.

Чистка скляних дверей і димоходу

Купіть розчин для очищення скла. Скляні двері на чавунній плиті часто повністю чорніють через скопилася сажі і диму, і їх важко очистити. Кращим продуктом, який можна використовувати для цього завдання, є спеціальний розчин для очищення скла, який був спеціально розроблений для очищення передніх дверей дров'яної печі. Обприсніть пару на тканину, щоб протерти скляні двері.

Розчин для очищення скла містить аміак, тому будьте обережні, щоб він не потрапив в очі. Не вдихати розчин.

Очистіть сумішшю оцту, води і мила. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати нетоксичний миючий розчин для скляних дверей, знайдіть або купите порожню пляшку з розпилювачем. Змішайте дві частини води з однією частиною чистого оцту, а потім додайте краплю звичайного мила. Струсіть пляшку, щоб змішати інгредієнти. Потім ви можете розпорошити розчин оцту прямо на скло і протерти тканиною.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно