• Ваш список
  "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Як підібрати камін для квартири

Є деякі альтернативи для тих, хто живе в квартирі, але хоче встановить камін:

 • Електричні каміни
 • Біокамини
 • Газові каміни з збалансованої тягою

Чи можете ви мати електричний камін в квартирі?

Так! Ось чому:

 • Вони не вимагають димоходу
 • Ви можете заощадити на площі
 • Потрібні тільки невеликі бурові роботи

Електричні каміни ідеально підходять для квартир. Вони не вимагають використання димоходу або великих будівельних робіт - тільки пробка і незначне буріння. Оскільки немає горіння або полум'я, електричний камін абсолютно безпечний для квартир.

Камін для квартири

Ще одна причина, чому варто вибрати електричний камін, полягає в тому, як мало місця вони займають. Багато автономні електричні вогні можуть стояти біля стіни або є моделі, які вмонтовані в неї.

Так само є, компактні настінні моделі. Вони не тільки додадуть привабливий сучасний центральний елемент в вашу кімнату, але і не простору на підлозі, так що ви зможете максимально збільшити свою кімнату!

Чи можливо встановити биокамин в квартирі?

Так! Ось чому:

 • Неспалені вогні легко встановлюються в квартирах, але мають деякі обмеження:
 • Збалансовані димоходи вимагають більше будівельних робіт, але пропонують додаткові можливості.
 • Біокаміни мають справжнє полум'я вогню.

Біокаміни - відмінна ідея для квартир. Як і у випадку з електричним вогнем, вам взагалі не потрібно прикріплювати їх до димоходу. Замість цього вони використовують каталітичний нейтралізатор, щоб перетворити пари в безпечні гази, які потім випускаються назад в вашу кімнату.

Дрібні будівельні роботи будуть потрібні для установки біокаміна. Вони повинні бути підключені до мережі газопостачання і надійно закріплені на стіні. Але найголовніше, що вам необхідно мати вентиляційний отвір розміром не менше 100 м кв., Підключений безпосередньо до приточування. Це не повинно бути проблемою для більшості квартир, але це буде помітно зовні, тому ви можете перевірити, чи є які-небудь обмеження.

Камін для квартири

Газовий камін з збалансованої тягою

Для того, щоб встановити такий камін, слід враховувати деякі правила:

 • Ваша кімната повинна бути більше 30 м кв.
 • У кімнаті повинно бути постійно відкривається вікно
 • Вони повинні використовуватися тільки в якості вторинного джерела тепла, тому у вас має бути центральне опалення, яке працює поруч з вашим вогнем.

В якості альтернативи, газові каміни з збалансованої тягою можуть бути відмінним рішенням. Є також кілька умов, які вам потрібно буде дотримуватися, перш ніж встановлювати збалансований димохід в квартирі, в тому числі:

Ви працюєте з несучою стіною? Це ще більш важливо в багатоквартирному будинку, так як ви можете завдати серйозної шкоди, якщо зміните важливу частину конструкції. Уточніть у геодезиста, чи плануєте ви пристосувати свою кімнату до нового каміна.

У вас є доступ до зовнішньої стіни? Збалансований димохід повинен виходити через зовнішню стіну, щоб відводити пари. Якщо ви встановлюєте його в кімнаті, оточеній сусідніми квартирами, це може бути проблемою.

Чи є місце для виходу димових газів вашого димоходу? Точка виходу вашого димоходу повинна знаходитися на безпечній відстані від будь-яких вікон або дверних прорізів - від 30 см до 60 см. У багатоквартирних будинках будьте уважні до вікон ваших сусідів.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно