• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Як підібрати відповідний електрокамін?

Психологи стверджують, що споглядання виду вогню заспокоює і приводить думки в порядок. Але, на жаль, далеко не всі можуть дозволити встановити собі камін в будинку, особливо це стосується міських жителів. Який ж вихід з цієї ситуації? А рішення дуже просте – електрокаміни допоможуть відчути всі принади вогнища в багатоповерховому будинку.

електричний камін

При виборі каміна, насамперед, варто задуматися про те, де він буде встановлений. Адже від місця розташування буде залежати тип електричного пристрою:

1.Підлогові електрокаміни. Їхньою перевагою є те, що це, по суті, готові каміни, які не вимагають облицювання, установки камінного порталу, рамки або вбудовуваної ніші. Вони відрізняються простотою конструкції і мобільністю. Є два різновиди підлогових камінів:

  • приставний – встановлюються упритул до стіни;
  • окремо стоячі – можна встановити в будь-якому місці;

2.Настінні і вбудовані. Головна їхня різниця полягає в тому, що настінні електрокаміни встановлюють на стіну, а вбудовані вмонтовуються в спеціальну нішу в стіні або в камінний портал. Але обидва ці пристрої примітні тим, що займають небагато місця, і відмінно підійдуть для малогабаритних квартир.

встроенный камин

Наступним пунктом необхідно визначитись з потужністю пристрою. В середньому вона коливається від 1 до 2 кВт, чого цілком достатньо для опалювання приміщення 20 кв.м. В режимі декорації, коли функція нагріву повітря відключена, агрегат споживає не більше 100-200 Вт. Відповідно ви повинні вирішити, для якої саме мети вам потрібен електроприлад: винятково декору або ж додаткового опалювання. Якщо це тільки елемент декору, то вам буде достатньо каміна з мінімальною потужністю. Але якщо ви потребуєте функції опалювання, то вам слід купити потужніші пристрої від 1 кВт.

електрокамін

Останнім пунктом у виборі є стиль, в якому виконані електричні вставки і кімната в цілому. Адже від того, наскільки правильно ви виберете пристрій, залежить гармонія інтер'єру в вашому житлі. Якщо ви не можете підібрати відповідні камінокомплекти, то можете купити звичайний електрокамін, і самостійно продумати його дизайн.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно