• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Як правильно підібрати газовий обігрівач

Газові обігрівачі користуються достатньою популярністю,в якості як додаткового джерела опалення та основного. Така популярність обумовлена тим, що використання газу в однакових по потужності огрівочах, нижче за вартістю, ніж в електричних пристроях. Сьогодні купити газовий обігрівач нескладно, в нашому магазині в категорії Печі, можна підібрати газовий обігрівач.

Основні переваги газових обігрівачів:

  • Доступність
  • Немає необхідності підводити водяний теплоносій
  • Не залежить від електричної мережі
  • Можливість використання, як на вулиці, так і в приміщенні
  • Безпека

За принципом роботи газові обігрівачі ділять на: конвекрторние, інфрачервоні, каталітичні та гасові. За способом установки: стаціонарні і переносні. Залежно від потужності пристрій може повністю прогріти приміщення, але так само часто використовують як локальне джерело тепла на відкритих майданчиках.

Каталітичні обігрівачі – працюють на газі або бензині, застосовуються для обігріву будь-яких приміщень. Такі газові обігрівачі характеризуються відсутністю полум'я і шуму, також інтенсивним виділенням тепла. Основна їхня перевага - вони безпечні, надійні і екологічні. Для палива можна використовувати зріджений пропан-бутан, а роль нагрівального елементу виконує - каталітична панель.

Інфрачервона модель з керамічної грілкою - джерелом енергії може служити зріджений та природний газ. Основна відмінність газового інфрачервоного обігрівача - це відкрите полум'я на виході, більш висока потужність і довговічність. Таке обладнання особливо ефективно для обігріву супермаркетів, складів і т.д.

Газові конвектори - працюють на природному або зрідженому газі. Такі пристрої не бояться морозів і досить безпечні, за рахунок того, що подачі газу в критичній ситуації автоматично припиняється. Також газовий конвектор може бути оснащений вентилятором, і пультом дистанційного керування. Недоліком є те, що газові конвектори не мобільні.

Гасовий обігрівач - здатний працювати тривалий термін не вимагаючи технічного обслуговування і ремонту або заміни. Принцип роботи гасової обігрівача простий: паливо піднімається з бака в гніт завдяки капілярному ефекту і згорає, виділяючи тепло. Безпека гасових обігрівачів є пильним предметом уваги споживача.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно