• Ваш список
  "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Як правильно вибрати дров'яну піч

Перше важливе міркування, яке необхідно враховувати при виборі дров'яної печі або каміна - це будинок, в якому ви живете. Потреби невеликого таунхауса в місті будуть сильно відрізнятися від потреб особняка. Вам також слід задати собі наступні питання щодо свого будинку, оскільки вони допоможуть вам визначити, скільки тепла вам необхідно:

 1. Скільки років вашій власності?
 2. Наскільки велика ваша власність?
 3. Наскільки високі ваші стелі?
 4. У вас є килими або голі підлоги?
 5. Який відсоток вашого будинку зроблений зі скла?
 6. Скло одинарне або подвійне?
 7. Чи є у вас вдома сходи?
 8. Чи є потенційні теплові пилососи?
 9. Наскільки добре ізольована ваша власність?

Все це допоможе вам визначити, наскільки великою і потужної повинна бути ваша нова дров'яна піч.

Скільки кіловат?

Перш ніж вибрати дров'яну піч для свого будинку, вам необхідно спочатку визначити середні потреби в опаленні приміщення в кіловатах. Це дозволить вам вибрати піч, у якій теплова потужність пропорційна простору, який ви хочете обігріти. Це звучить дуже складно, але насправді це дуже просто, так як є простий розрахунок, який ви можете зробити, щоб визначити ваші потреби в кіловатах.

Спочатку вам потрібно виміряти кімнату, потім помножити ширину на довжину, а потім на висоту (в метрах). Потім розділіть цю відповідь на 14, і ви дізнаєтеся, скільки кіловат вам потрібно для обігріву вашої кімнати. Всі дров'яні печі мають рейтинг кіловат, тому ви просто вибираєте той, який відповідає вашим потребам.

Яке вибрати паливо печі або каміна?

Раніше вам доводилося вирішувати, вибираєте ви дров'яну піч або піч на твердому паливі. Різниця в тому, що дров'яні печі призначені тільки для спалювання продуктів на основі деревини, а не для бездимного палива, тоді як печі на твердому паливі спалюють бездимний паливо. Однак в наші дні ви можете вибрати мульти паливну піч, яка дозволяє спалювати різні види бездимного і твердого палива, а також деревне паливо.

Спосіб установки дров'яної печі

Є три види печей на вибір:

 1. Вставка
 2. Касета
 3. Автономні печі

Вставні печі призначені для вбудовування в стіну або грудну трубу. Касетні печі схожі на вбудовані, але їх можна встановлювати на стіні на різній висоті, зазвичай в закритому приміщенні. Вони стоять ближче до стіни, ніж інші – врізні печі. Є переваги для всіх трьох типів печей.

Вбудовуванні печі щільно прилягають до існуючих камінів, і 80% їх потужності йде в кімнату, а не в димар. Касетні печі отримують весь свій кисень зовні, а не витягують повітря зсередини, що допомагає зберегти тепло. Автономні печі мають практичну перевагу: вони можуть бути розташовані де завгодно, і вони повільно виділяють тепло, забезпечуючи рівномірний вихід через приміщення.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно