• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Кілька речей, які слід враховувати перед встановленням нового каміна

Зовнішній вигляд і звук м'яко потріскуючого вогню в середині вашої кімнати додає тепло, камін - затишний елемент, який є незамінним. Чи плануєте ви додати вогнище в свій будинок або замінити існуючий? Прочитайте наше корисне керівництво по факторам, які необхідно враховувати перед установкою нового каміна.

При виборі різних варіантів, включаючи використання палива, вироблення тепла, вибір правильного каміна може бути трохи приголомшуючим. Ось контрольний список того, що ви повинні взяти до уваги:

Використання і потреби

Перш за все, вам необхідно вирішити мету установки каміна. Чи розглядаєте ви камін для додаткового тепла і більш низьких рахунків за електроенергію. Ось ваші варіанти:

Газовий камін: газовий камін буде енергоефективним варіантом і не вимагає особливого обслуговування.

Камін на дровах: дров'яний камін не виділяє велику кількість тепла і не підходить для обігріву великої площі.

Печі на пеллетах: якщо ви шукаєте варіанти, які виділяють достатньо тепла для великих приміщень, розгляньте печі на пеллетах або газові каміни.

Біоетанол або електричний камін: якщо газові лінії або наявність газу - проблема, у вас також є вибір електричних або біоетанольних камінів. Однак ці два варіанти виробляють помірну кількість тепла, яке нагріває тільки невелике приміщення.

Поточні та майбутні витрати

Ваш бюджет повинен враховувати не тільки початкові витрати на покупку і установку каміна, але і ваші поточні експлуатаційні витрати. Дров'яний камін може спричинити більш високі витрати на установку, особливо якщо вам потрібно побудувати димохід або зробити будь-які серйозні зміни. Однак ваші поточні експлуатаційні витрати можуть бути цілком номінальними, якщо у вас є доступ до дров.

Дров'яні каміни вимагають димоходу, і це може зажадати капітального ремонту. Для пелетних печей вам необхідно встановити димар, який потребує значних структурних змін. Більшості газових камінів потрібно трубопровідна система димоходу і вентиляційний отвір, щоб випускати гази назовні, хоча у вас також є можливість безвентиляторних нагрівачів інертного газу. Електричні каміни вимагають електричної розетки, тоді як біоетаноловий камін не вимагає димоходу.

Правила техніки безпеки і будівельні норми

Обов'язкові вимоги можуть диктувати такі аспекти, як проекції і товщина нижнього колонтитула димової труби, довжина проникнення через дах, рівні викидів, місце розташування подачі зовнішнього повітря, розташування газопроводу та багато іншого.

Дизайн і естетика

Незалежно від того, чи використовуєте ви камін для тепла або створюєте чарівну атмосферу, дизайн буде важливим аспектом вашого вибору. Очевидно, ви хочете переконатися, що ваше вогнище естетичне і відповідає існуючій темі або декору вашого будинку. У вас є варіанти, такі як традиційні стилі з деталями з заліза, каменю або мармуру або сучасний, гладкий і мінімалістський дизайн зі склом.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно