• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Основні принципи роботи електрокамінів

Альтернативне пливо давно стало улюбленцем міських жителів. Завдяки електрокаміну ви можете насолоджуватися видом полум'я в своїй вітальні, не турбуючись про безпеку або інші проблеми, яка пов'язана з традиційними камінами. Але далеко не всі замислюються про принципи роботи електрокамінів.

сірий електрокамін

Сучасні технології дозволяють нам насолоджуватися тим, що ще наші бабусі і дідусі навіть не могли собі уявити. Але, як же це працює?

1. Найпростішим варіантом є смужки яскраво-червоної матерії (шовк) або фольги, які роздуваються вентилятором і підсвічуються фарбованою лампою розжарювання. Ця система досить примітивна, але непогано виглядає в інтер'єрі;

2. Складніша конструкція припускає використання відбивача. Повільне обертання відбивача, встановленого під імітацією дров, і підсвічування, проектують відблиски на «дрова». В результаті виходить ефект танцюючого язика полум'я.

3. Останні підлогові, настінні і вбудовані моделі оснащені складнішим механізмом. Відблиски проектуються на хмару водяної пари, завдяки різнокольоровим світлодіодам, яскравість вогню розподіляється рівномірно;

4. Ефект справжнього полум'я створюється завдяки записаним звукам каміна, який видається з колонок;

дизайн гостинной з каміном

Камінокомплекти виконують не тільки декоративну функцію, але й опалювальну. Спіралі або вбудовані тени представляють собою систему обігріву, а вбудовані вентилятори рівномірно розподіляють тепле повітря в приміщенні. Він з невеликою швидкістю потроху заповнює простір кімнати.

Пристрій працює безшумно, не вимагає особливого догляду, чищення від сажі, як традиційний камін. Також, йому не потрібен димохід і запаси дров. Електричні вставки повністю екологічні, функціональні і прості в обслуговуванні. А завдяки пульту управління, ви можете самостійно змінювати режими, вибираючи потрібну яскравість, гучність і принцип роботи.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно