• Ваш список
    "Список порівняння"
+38 (067) 569 80 53

Чому електричний камін ідеальний варіант для вашого будинку?

На сьогоднішній день великий вибір камінів на ринку, ви можете не знати, який варіант краще всього підходить для вашого будинку. У багатьох випадках простіше за все дотримуватися того, що у вас вже є і добрий старий камін, може бути не вашим варіантом. Однак, якщо у вас є газовий камін і ви хочете його замінити або ви встановлюєте камін в кімнаті, де його ще немає, ось кілька причин, за якими електрокамін може бути кращим варіантом.

Почему

Величезний вибір дизайнів електрокамінів

На ваш вибір доступні буквально тисячі електричних камінів. Незалежно від того, чи віддаєте перевагу ви каміни в класичному стилі, традиційні каміни або хочете щось сучасне, щоб доповнити сучасний декор, ви знайдете те, що вам потрібно. У каталогах компанії Еврокамін регулярно відбувається поповнення товару, в категорії електрокаміни ви можете підібрати прийнятний варіант.

Легка установка електричних камінів

Електричні каміни неймовірно прості в установці. Багато моделей просто необхідно підключити до електромережі і на цьому все. Ви можете насолодитися теплом і атмосферою свого нового каміна за лічені хвилини! Електричні каміни не вимагають димоходу, що робить їх ідеальними для невеликих кімнат або сучасних будинків, побудованих без чинного димоходу. Ви можете розташувати камін в найбільш зручному для вас місці.

Почему электрический камин идеальный вариант для вашего дома?

Електрокаміни прості в експлуатації

Електричні каміни прості у використанні і більшістю з них можна управляти одним клацанням перемикача. Багато нові моделі навіть поставляються в комплекті з пультом дистанційного керування, так що ви можете регулювати температуру і відображення з будь-якої кімнати - вам навіть не потрібно вставати з дивана! Топки з термостатами також корисні, оскільки вони визначають температуру у вашій кімнаті і підтримують ваш будинок на ідеальному рівні нагріву. Це допомагає запобігти втратам енергії і забезпечує постійний комфорт.

Електрокаміни енергоефективні

Коли ви купуєте новий камін, ви легко зможете дізнатися рейтинг енергоефективності обраної вами моделі. Вибір високоефективного електричного каміна допомагає скоротити втрати енергії і в той же час скоротити ваші рахунки; крім того, це краще для навколишнього середовища. Більшість електричних камінів дають вам можливість включити відображення живого полум'я навіть тоді, коли вогонь не віддає тепла, що означає, що ви можете додати в свою кімнату теплу і гостинну атмосферу з незначними витратами. У разі газових камінів необхідно включити нагрів, щоб отримати такий же привабливий вигляд.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб добавити товар в список побажання, Вам потрібно